Про нас

"ЕКО-ТЕХ" - підприємство що займається забезпеченням вітчизняних аграріїв сільськогосподарською технікою та запасними частинами до неї.

Техніка що пропонується нами є розумним рішенням що поєднує в собі альтернативу між якістю та ціною. Адже по якості контрукції та виконання технологічних операцій вона практично не поступається імпортним аналогам, а по ціні в рази дешевше.

Не секрет - що в умовах нестабільного земельного ринку України, придбання дорогої сільгосптехніки є ризиковим капіталовкладенням. Адже в разі припинення діяльності господарства техніку, особливо що стосується (культваторів, борін, та ін. причіпних знарядь)  практично неможливо реалізувати по адекватній ціні, і часто приходиться просто здавати у металобрухт. А це тягне за собою величезні фінансові втрати. 

Тому вітчизняна техніка, не дивлячись на всі її недоліки є розумним рішенням що дозволяє виконувати необхідні технологічні операції при зменшенні вищевказаних ризиків.

Саме тому, проаналізувавши ринок вітчизняного сільгоспмашинобудування, ми визначили техніку що поєднує в собі ряд важливих вимог, а саме:

1. Якість - що дозволить вчасно виконати необхідні роботи та не призведе до відмови техніки в полі, коли кожен день на вагу золота і немає часу займатися ремонтом.

2. Ціна - що в порівнянні з імпортними аналогами є доступною для вітчизняних аграріїв.

3. Вартість подальшого обслуговування - адже відомо що ламається будь-яка техніка, тому вартість, наявність та оперативна доставка запасних частин є важливим критерієм при виборі агрегату. Дійсно, на ринку існують виробники які пропонують аналогічну техніку дешевше, але запчастини до неї коштують на 30-50% дорожче. Відповідно в кінцевому реультаті даний агрегат обійдеться значно дорожче. А враховуючи нижчий рівень якості самої кострукції агрегату то й кількість запасних частин буде потрібна більша. Тому потрібно особливо обережно ставитися до таких маркетингових заходів і памятати що безкоштовного нічого небуває, а відповідно дешевше не значить краще.

     

Працюючи на даному ринку з 2006 року, ми змогли створити вигідні умови для співпраці, що забезпечать Вам ряд переваг:

1. Консультацію спеціалістів. Адже час не стоїть на місті, сільгосптехніка з роками вдосконалюється, що призводить до її конструктивних змін. Тому для правильного підбору запчастин до неї, наші співробітники завжди нададуть Вам вичерпну інформацію стосовно того які саме запасні частини Вам потрібні. Також при виборі техніки Вам підскажуть який саме агрегат буде оптимальним для наявних у Вас тракторів, проконсультують стосовно налаштування та обслуговування.

2. Оперативну доставку запчастин у будь-яку точку України. Завдяки розумінню потреб в запчастинах, ми сформували їх широкий складський запас. Це дозволяє здійснювати відправку запчастин в день замовлення. А завдяки широкому розповсюдженні служб доставки Ви можете отримати їх прямо в себе на місці, не витрачаючи час та кошти на поїздки по різних базах та магазинах, більшість з яких поставляє запчастини лише під замовлення. Переглянути які перевізники здійснюють доставку у Ваш регіон Ви можете   -  тут. Крім того ми здійснюємо доставку сільгосптехніки, за допомогою власного транспорту, безпосередньо у господарство.

3. Оригінальні запасні частини. В зв'язку з широким розповсюдженням в господарствах України пропонуємої нами техніки, різко зросли пропозиції по неоригінальних запасних частинам. Більшість таких "підробок" виготовляється з відхиленням від вимог, як щодо якості матеріалу так і технологічної карти. Як результат - передчасний знос деталей та вихід агрегату з ладу. Тому, задля збереження довготривалих відносин з нашими клієнтами ми здійснємо контроль виготовлення та гарантуємо якість наших запасних частин.

 

 

Приватне підприємство "Економні-Технології"  - Технології що допомагають економити!

Автор : btamedia