Виготовлення РВТ

Практично в кожному сільськогосподарському підприємстві або будівельній організації є техніка, у якої є гідравлічна система. І її періодично потрібно оновлювати, стежити за нею, особливо за гідравлічними рукавами. Споживачі часто стикаються з проблемою розриву рукавів або інших компонентів. Чому таке відбувається? Є декілька причин.

Одна з них - недбале ставлення до техніки: оператор, керуючий технікою, не стежить за станом гідравліки і вчасно не усуває витік або не прибирає техніку, через що сторонні предмети можуть пошкодити гідравлічні компоненти.

Друга причина - не дотримується регламент технічного обслуговування гідравлічних систем. Але ж відомо, що гідравлічні рукава схильні до природного старіння, і навіть якщо техніка не працює, РВТ все одно один раз на два роки потрібно замінювати.

Третя причина - використання гідравлічних компонентів, які не витримують тиску в системі.

Звичайно, це далеко не всі проблеми, що виникають при роботі з гідравлікою, але зводяться вони до одного: техніка не працює! А проблеми потрібно швидко усунути і не допустити їх надалі.

Ми вирішили комплексно підійти до цього питання: пропонуємо своїм клієнтам тільки якісні рукава високого тиску, вироблені на власному імпортному обладнанні, і до того ж даємо гарантію на них. Т

акож ми можемо реставрувати пошкоджені рукава. На вітчизняній техніці теж дуже часто рвуться рукава (буває, навіть після 10 хвилин роботи, якщо рукав неякісний). На цю техніку ми теж можемо виготовити з гарантією необхідні рукава, які будуть служити набагато довше. Можливо, вартість вироблених у нас рукавів буде вище вітчизняних аналогів, але спробуйте порахувати реальну економію. Вартість вилитого на землю масла ніхто не компенсує, як і простій техніки при ремонті або заміні. Але такий вже у нас менталітет, що хочеться подешевше купити . Ось вам і економія.

Багато фірм пропонують подібні послуги, але вибрати правильне рішення і якісно обслужити клієнтів здатні не всі. Кваліфікованість персоналу та сучасне обладнання нашого підприємства забезпечить Вам високі стандарти якості послуг.

Власне виробництво рукавів високого тиску гарантуватує Вам вигідні умови і прийнятні ціни на весь перелік нашої продукції.

Ми здійснюємо - виготовлення та ремонт рукавів високого тиску (РВТ) із застосуванням сучасного устаткування марки "O+P" (Італія).

Процес виробництва РВТ передбачає використання європейських марок, що відповідає вимогам стандартів DIN EN 853, DIN EN 856, а також DIN EN 855. Ми маємо в розпорядженні широкий асортимент якісного фітингу, обтискових муфт, адаптерів і ШРЗ (швидко-роз'ємних з'єднань) для різних видів техіки.

Щоб зробити замовлення, досить надати зразок або креслення виробу. 

Виготовлення більшості РВТ для різних видів сільськогосподарської, комунальної, дорожньої або будівельної техніки займає не більше години і за бажанням, здійснюється у присутності замовника.

Ми пропонуємо вигідні умови постачання продукції та здійснюємо оперативну доставку через фірми-перевізники. Перелік перевізників що здійснюють доставку у Ваш регіон можна переглянути тут.

Бажаємо Вам щоб техніка служила довго, а в разі поломки звертайтеся - із задоволенням допоможемо.

 
 
Автор : btamedia