Рось-2

 

Опис

Кормозбиральний комбайн "Рось-2" - забезпечує скошування трав, кукурудзи та інших культур до 1,5 м висотою з одночасним подрібненням та завантаженням в транспортний засіб, подрібнення зелених кормів. Також його можливо використовувати для скошування в валок або мульчування стебла кукурудзи, бадилля картоплі та цукрового буряка. Висота зрізу 50-200 мм. Довжина подрібнених стебел 30-120 мм. При необхідності комбайн підбирає зелену масу з валка, подрібнює та завантажує в транспортний засіб.
 
Конструкція гідросистеми дозволяє механізатору з кабіни трактора:
- проводити підйом та опускання ріжучого апарату;
- керувати установкою силосопровіда та подвійного козирка на транспортний засіб.
Вмонтована в привід фрикційна, обгінна та зрізна муфти захищають від поломок вузлів комбайна при перенавантаженнях та зупинці ВОМ трактора.
Подовжений силосопровід з подвійними козирком забезпечує безпечну роботу при завантаженні зеленої маси в транспортний засіб, що переміщається паралельно з висотою борта до 3,2 м або двохвісьовий причіп, що приєднаний позаду комбайна. 
Конструкція сниці забезпечує:
- переведення комбайну з кабіни трактора в транспортне або робоче положення;
- зручність при перевезенні по дорогам загального користування.
Ножі - мають оригінальну конструкцію, двосторонню ріжучу кромку, посилену твердим сплавом. Ножі шарнірно-встановлені на роторі, забезпечують оптимальну висоту та якість зрізу, надійність та довговічність комбайну.
Конструкція кидалки та силосопровіда забезпечує:
- додаткове подрібнення;
- інтенсивне викидання;
- створення направленого потоку зеленої маси, тим самим збільшуючи щільність завантаження транспортного засобу та зменшення втрат.
Комплектація шинами низького тиску дозволяє виконувати збирання зеленої маси на перезволожених грунтах, не травмуючи кореневу систему багаторічних трав.
Механізм копіювання забезпечує повне збирання рослинної маси за рахунок копіювання рельєфу поверхні поля.
Рось-2 - універсальна машина, як свідчать виробничі випробування, високопродуктивна і ефективна навіть при несприятливих погодно-кліматичних умовах; на перезволожених ділянках та схилах, що забезпечує безперебійну роботу зеленого конвеєра в тваринництві.
Завдяки високим експлуатаційним якостям, міцності, надійності та універсальності комбайн ефективно використовують в усіх зонах кормовиробництва.  
   
 

Характеристика

 

 Характеристика

Рось-2

Ширина захвату, м

2,0

Продуктивність, т/год

20,0...45,0

Робоча  швидкість, км

8,0

Висота зрізу, мм

50,0...200,0

Тиск на грунт, МПа

0,1

Кількість ножів, шт

45

Кількість лопастів на кидалці, шт

6

Маса, кг

1 250

Обороти ВОМ,  об/хв

1 000

Потужність трактора, к.с.

55-80

 

Автор : btamedia