КПН (П)

Опис

Культиватор призначений для суцільного передпосівного обробітку ґрунту, на глибину 5÷12 см з одночасним підрізанням кореневої системи бур’янів, кришінням, вирівнюванням і прикочуванням поверхні ґрунту, а також для догляду за парами.

Стійка культиватора має підпружинену конструкцію, що забезпечує якісне копіювання рельєфу та виключає злом робочої лапи при наїзді на перешкоду.

Глибина обробітку регулюється прикотуючим котком та центральною тягою трьох-точкової навіски трактора.

Робочі органи розташовані на КПН-3, КПН-4, КПН-6 в 2 ряди. На агрегатах КПН-6-03, КПН-8-03 в 3 ряди та мають розміри 270 мм та 330 мм.

Також агрегат комплектується гребінкою що має можливість регулювання по висоті, для додаткового подрібнення ґрунту. Також гребінка має завитки"по-ходу" агрегата, що виключає їх злом під час експлуатації.

Кронштейн кріплення рами катка приєднаний до поперечних балок основної рами, що зменшило навантаження на задню балку основної рами агрегату.

Причіпні культиватори є комбінація навісного культиватора та транспортного візка. І відповідно культиватор може використовуватися у разі необхідності у навісному виконанні, а транспортний візок можна використати для навішування інших агрегатів (дисковий агрегат, причіп та ін.) 

В шарнірному вузлі стійки культиватора використовуються полімерні втулки з графітовою змазкою, яка має пожиттєву гарантію та не потребує обслуговування в порівнянні з аналогами де використовуються металеві втулки та змазка Літол.

 

Характеристика

 

Технічні характеристики:

 Характеристика

КПН-4П

КПН-6-03П

КПН-8-03П

Ширина захвату, м

4,0

6,0

8,0

Продуктивність, га/год

3,8…4,6

5,8…6,8

7,5…9,8

Глибина обробітку, см

5,0…12,0

Робоча швидкість, км/год

8,0…15,0

Кількість рядів робочих органів

2

3

3

Агрегатується з тракторами потужністю, кс

70…100

130…180

165…220

 

Відео

Відео на даний момент відсутнє 

Автор : btamedia