Жатка для збирання кукурудзи - КМС

 

 

 

Опис

Жатки для збирання кукурудзи агрегатуються з зернозбиральними комбайнами "СКІФ", "Славутич", "Нива", "ДОН-1500Б", "Вектор", "Акрос", КЗС-1218 "Палессе", а також комбайнами іноземного виробництва "John Deere", "Claas" "Massey Ferguson", "Topliner", "New Holland" та іншими. Починаючи з 2012 року розпочато випуск модернізованих жаток для збирання кукурудзи, які в порівнянні з аналогами мають значно меншу конструктивну масу та енергоємність. Це дозволило збільшити на 15-20% продуктивність збирання культури, а також зменшити витрати палива.

 

Інструкція по налаштуванню роботи жаток типу КМС  -  Завантажити

 

 

 

Характеристика

 

 Характеристика

КМС-6

КМС-8

Кількість рядків, шт

6

8

Ширина міжряддя, м

0,7

0,7

Ширина захвату, м

4,2

5,2

Продуктивність, га/год

3,0

4,0

Робоча швидкість, км/год

7,0

7,0

Габаритні розіри (довжина / ширина / висота), мм

3000 / 4370 / 1250

3000 / 5770 / 1250

Маса, кг

2 250

2 980

Переваги

Жатки для збирання кукурудзи типу КМС мають наступні переваги:

  • За допомогою спеціальних з'ємних проставок жатки можуть легко та швидко агрегатуватися зі всіма вітчизняними та імпортними зернозбиральними комбайнами. Для оперативного переагрегатування посилені верхні кронштейни-уловлювачі, розміщені на проставці, піднімають та надійно утримують жатку за верхню круглу трубу її каркасу. Знизу, за допомогою двох болтів, шарнірно закріплених на хребтовій балці каркасу, жатка жорстко притягується до каркасу проставки.
  • Посилені елементи навіски жатки на комбайні, встановлені автоматичні натядні пристрох проводу, а также нові ремені та ланцюги підвищеної тяги, встановлені метизи підвищеного класу міцності.

Посилена конструкція русла з протягуючими вальцями та транспортерами стебла.

Передня двошарнірна, з жорсткою фіксацією шарнірів та задня самовстановлююча сферична опори забезпечують можливість високопродуктивної роботи жатки в будь-яких природно-кліматичних умовах вирощування кукурудзи.


  • На жатках посилена конструкція русла з обривними вальцями та транспортерами стебел. Опори (передня двошарнірна, з жорсткою фіксацією шарнірів та задня самовстановлююча сферична) забезпечують можливість високопродуктивної роботи жатки.
  • Для підвищення технічної та технологічної надійності жатки, на лівому та правому руслах посилено запобіжні муфти та стакани роздаточних коробок, в яких встановлені опорні шарикопідшипники вхідних валів.
  • Посилено поводок сферичної опори приводу вальців.

Посилені передні опори вальців, виготовлені з поковки, жорстко (з натяжкою) закріплені на боковинах каркасу русла з можливістю безступінчастого регулювання відстані на вході в протягуючі вальці.

  • Посилені передні опори вальців, які жорстко закріплюються на боковинах каркасу русла та дають можливість безступінчастого регулювання відстані на вході в обривні вальці.
  • Для збирання високоурожайних гібридів кукурудзи посилено конструкцію шнека качанів. В центральній частині шнека встановлені лопатки для транспортування качанів в наклонну камеру комбайну.

Для підвищення технічної та технологічної надійності жатки для збирання кукурудзи на лівому та правому руслах посилено запобіжні муфти та розподільні коробки, в яких встановлені опорні шарикопідшипники вхідних валів.

На жатці встановлено нові посилені поводки сферичних опор приводу вальців.


  • На приводном валу шнека установлена усиленная предохранительная муфта.
  • Для візуального контролю водія за шнеком жатки на вітровому щиті встановлено решітчасті вікна.

Модернізація жаток КМС-6 забезпечує високу технічну та технологічну надійність.

 

Відео

Відео на даний момент відсутнє

 

Автор : btamedia