Це викличе запалення та поява болю. Самостійно вирішити цю проблему ви не зможете, тому потрібно буде звернутися до стоматолога. Він очистить лунку і в ній або утвориться новий кров'яний потік, або заповнить її будь-яким лікарським засобом.
Коли можна їсти та пити після операції Пити можна, можливо відразу після того, як ви приберете ватяний тампон. До цього моменту небажано, щоб у відкриту лунку потрапляли частки їжі чи бактерії. У перші 3-5 днів потрібно врахувати кілька нюансів у харчуванні, щоб подальше загоєння ранки пройшло добре: їжа має бути теплою.
На другому-третьому етапі загоєння пацієнти можуть помітити у лунці на місці віддаленого зуба щось біле. Це білий фібринозний наліт, волокна білкової сполуки "фібрин". Він свідчить про початок епітелізації рани — формування нової слизової оболонки. Звичайний колір плівки на згустку – молочно-білий, білястий.
Лунку не можна чіпати руками та мовою – можна, можливо занести інфекцію. Спати на щоці з того боку, де була операція, якийсь час не слід. Міміку теж потрібно контролювати, інакше можуть розійтися шви.